menu close menu

Sensei Lucian Boglut

AND_7004.1 - CopyAntrenor Coordonator

Sempai Ciprian Bucur

cip maroInstructor  Grupa Performanta

Sempai Dan Stoica

1Instructor  Grupa Autoaparare

 

Adrian Boglut

Adrian Boglut

Grupa de Performanta

Locul V – Campionatul Balcanic.2014

Vicecampion Balcanic – 2012
Campion National – 2013
Campion National – 2014

ViceCampion National – 2015

ViceCampion.2016

Monica Boglut

Monica BoglutGrupa de Autoaparare Copii

Campioana Balcanica.2009
Medaliata cu bronz la CN.2013
Medaliata cu bronz la CN.2012
Medaliata cu bronz la CN.2010
Medaliata cu bronz la CN.2009

Andreea Gogu

Andreea GoguGrupa de Autoaparare

Medaliata cu Bronz la CN.2012
Campioana Nationala.2011
Campioana Nationala.2010

Alexandru Blanaru

Alexandru BlanaruGrupa de Performanta

Loc 3 – Campionatuil Mondial  – Madrid.2016

Vicecampion National.2016

ViceCampion Balcanic.2015

Campion Balcanic.2014

Dublu Vicecampion Balcanic.2011
Campion National.2015

Campion  National.2014

Campion National.2012
Campion National.2011

 

 

Bogdan Hrisca

Bogdan HriscaGrupa de Performanta

Campion National.2016

Vicecampion National.2014
Medaliat cu Bronz la C.N.2013
Campion National.20.12

 

 

 

Petru Popescu

Petru PopescuGrupa de Performanta

ViceCampion National.2016

Campion National.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan Stoica

Bogdan StoicaGrupa de Performanta

loc 3 – Gereman.Open.2016

Medaliat cu Bronz la CN.2016

Vicecampion National.2015

Medaliat cu Bronz la CN.2013
Medaliat cu Bronz la CN.2014

 

 

Alin Stefanoaia

Alin StefanoaiaGrupa de Performanta

Medaliat cu Bronz la CN.2016

Medaliat cu Bronz la CN.2015

Medaliat cu Bronz la CN.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

Andreea Ciornei

Andreea CiorneiGrupa de Performanta

Campioana Nastionala.2016

Locul III – Cupa Mondiala.2015

Locul V – Cupa Mondiala.2014

Vicecampioana Nationala.2015

Campioana Natioanala.2014
Medaliata cu Bronz la CN.2012

 

 

 

 

 

 

Gusztav Kiralyhalmi

Gusztav KiralyhalmiGrupa de Performanta

Campion National.2016

Campion National.2015

Vicecampion National.2014

 

 

 

David Gordan

David GordanGrupa de Performanta

Vicecampion National.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antonia Balascau

Antonia BalascauGrupa de Performanta

Locul IV – German.Open.2016

Campioana Nationala.2016

Locul II – Cupa Mondiala.2015

Locul II – Campionat Balcanic.2014

Campioana Nationala.2015

Vicecampioana Nationala.2014
Vicecampionana Nationala.2013

 

 

 

Oana Pascu

Oana PascuGrupa de Performanta

ViceCampioana Nationala.2016

Vicecampioana Nationala.2015

Medaliata cu Bronz la CN.2014

 

 

 

 

 

 

 

David Roth

David.RothGrupa de Performanta

 

 

 

 

 

Alexandra Panciuc

alexa panciucGrupa de Performanta

Campioana Nationala.2016

Locul III – Campionat Balcanic.2015

Campioana Nationala.2015

Medaliata cu Bronz la CN.2014

 

 

 

 

 

 

Vlad Panciuc

Vlad PanciucGrupa de Performanta

 

 

 

Mario Moga

Mario MogaGrupa de Performanta

Locul I – Campion Balcanic.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrei Chiciudean

andrei chiciudeanGrupa de Performanta

Campion National.2016

Medaliat cu Bronz CN.2015

 

 

Denis Crap

denis CrapGrupa de Performanta

Locul III la CN.2016

 

 

 

 

 

 

Sebastian Bogdan

Sebastian BogdanGrupa de Performanta

 

 

 

 

 

 

 

Denis Pavel

P1020293Grupa de Performanta

 

 

 

 

 

 

 

 

Georgia Capilnar

P1020308Grupa de Autoaparare